Aktualizacja - dane w folderze htb6wowpkfpamv.data

Mam taki problem że Check for expected files podczas aktualizacji zatrzymuje się na wstępnym sprawdzaniu folderów gdyż znajduje taki wymieniony w tytule.
Okazuje sie że nexcloud w nim trzyma dane a nie w domyślnym Data. Tak sie zainstalował na hostingu nazwa.pl.
Moge te pliki wprost przenieśc do Data czy jeszcze musze gdzies ściezki zmieniac?

Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem Twój problem, ale jeśli chodzi o ścieżkę zmiany do danych, to sprawdź jaką masz pod 'datadirectory' znajdującą się w pliku config/config.php.

tak. w config.php jest ściezka do tego dziwnego foldera.
Mam ją zmienić na własciwą i po prostu przenieśc zawartośc?

Możesz zmienić ścieżkę do katalogu z nazwą jaką chcesz. Ważne, aby w tym katalogu był plik o nazwie .ocdata.

Podziękował.
Czyli zmieniam ścieżke w config na właściwą (z domyślnym folderem Data) i zawartość obecnego folderu z danymi przenoszę - i jest tam m.in plik .ocdata.
I wtedy jest nadzieja że webowy aktualizator pójdzie przynajmniej krok dalej…

Tak zasadniczo to Nexcloud to fajny pomysł ale zdaje się że tylko w przypadku kiedy go stawiasz na serwerze który kontrolujesz w całości (z dostępem do zmiennych środowiskowych).
Zrobiłem 3 instalacje - na nazwa.pl, cyberfolks.pl i na laohost.pl i na każdym działa to inaczej lub wywala inne błędy.
Na nazwa.pl zainstalowało się z danymi w innym niż domyślny folderze a na cyberfolks.pl i laohost.pl nie wszystkie pliki synchronizuje. Dość losowo - raz pdf, raz txt…itd. Siedze i czytam tą dokumentacje od tych błedów, cośtam usiłuje zlecić obsługom technicznym, oni coś niby robią a efekty są albo nie.
No ale jakoś działa.